Toz Kehribar

Göster:
Sırala:

Arpa Kesim Ayyıldız Kamçılı Toz Kehribar Tesbih

Toz Kehribar ile Ayyıldız Sembolü ŞıklığıToz Sıkma Kehribar Tesbihler, kehribarın farklı malzemeler ile bütünleşmesi sağlanarak yeni bir form kazanması ile meydana gelmektedir. İmamesinde Ayyıldız sembolü bulunan bu tesbih modelimiz toz kehribar ile imal edilmiştir. Günlük kullanım için elde rahat tutuş sağlaması açısından arpa kesim modeli tercih edilmiştir.Toz Kehribar Nedir?Toz Kehribar Tesbih Modelleri; Sıkma Kehribarın atölyelerde işlenirken elde edilen tozların belli kimyasallarla buluşara..

64,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Arpa Kesim Kırmızı Renk Vav Püsküllü Toz Kehribar Tesbih

Kırmızı Toz Kehribarın Göz Alan ÇekiciliğiKırmızı Renk Toz Kehribardan imal edilen bu modelimiz püskülünde Vav sembolünü taşımaktadır. Aksesuarlarında Vav sembolünü taşımayı sevenler tarafından bu modelimiz oldukça ilgi görmektedir. Püskül kısmındaki Vav sembolü usta ellerden incelikle işlenmiş ve herkesin zevkine uyacak bir şekilde tasarlanmıştır.Toz Kehribar Nerelerde Kullanılır?Kehribar genel olarak kolye, küpe, yüzük vb. gibi takıların yapımında, tespih ve süs eşyalarının yapımında kullanılm..

64,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Arpa Kesim Mavi Renk Tuğra Kamçılı Toz Kehribar Tesbih

Mavi Rengin Dinginliği ile Tuğra Detayının İnce İşçiliği Arpa kesimli ve Tuğra detaylı bu modelimiz Modalarda.com atölyelerinde sizler için incelikle tasarlandı. Yapımında Mavi Toz Kehribar kullanılan bu modelimiz tesbih sevenler tarafından ilgi çekmeye devam ediyor. Bu modelimize uygun taksit seçenekleri ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Toz Kehribar Modelleri Nasıl Üretilir? Sıkma Kehribarın atölyelerdeki işlemlerinin sırasında elde edilen tozların, kimyasallarla birleş..

64,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Damla Kokulu Toz Sıkma Kehribar Tesbih

Yuvarlak Kesim ve Tuğra Sembollü Damla Kokulu Özel TasarımEl işçiliği ile özenle işlenen Damla Kokulu Toz Sıkma Kehribar tesbih modelimizde Tuğra sembolünü sevenler incelikle tasarladık ve tek imame kullanarak sportif bir görünüm kattık. Yuvarlak kesimi ile rahat elde tutuş sağlayan bu modelimizi elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.Toz Sıkma Kehribar ile Tesbih İşçiliğiTesbih işçiliği denilince akla ilk gelen sıkma kehribar, doğanın sunduğu bir reçine türüdür. Kendi içerisinde ateş kehribar, dam..

100,90TL 75,00TL Vergiler Hariç: 63,56TL

Fosilli Kokulu Toz Sıkma Kehribar Tesbih

Koleksiyonunuz İçin Kokulu Toz Sıkma Kehribar Tesbih Modeli Kapsül kesim ile estetik bir görüntüye sahip Toz Sıkma Kehribar Tesbih modelimiz, koleksiyonuna yeni bir tasarım kazandırmak isteyenler için en özel modeller arasında yer almaktadır. Eğer tesbih koleksiyonu yapıyorsanız bu modelimiz koleksiyonunuzun içerisinde mutlaka yer almalı! Bu modelimiz, kuş tüyü motifli kamçı ile süslenerek tesbih modelimizin tasarımı dikkat çekici bir hale getirilmiştir. Amber Nedir?Amber olarak biline..

85,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Hareli Damla Kokulu Toz Sıkma Kehribar Tesbih

Damla Kokulu Toz Kehribar ile Tuğralı Kamçı DetayıToz Sıkma Kehribar, kehribarın farklı malzemelerle birleşmesi sonucunda yeni bir şekil kazanmasıyla meydana gelir. Püskülüne Tuğra sembolü takılan bu tesbih modelimizin yapımında Hareli Toz Kehribar boncuklar kullanılmıştır ve günlük kullanım için uygundur.Toz Kehribar İşlemi Nasıldır?Toz kehribar, sıkma kehribarın atölyelerde işlenirken çıkan tozların kimyasal işlemlerle yeniden yapılandırılması işlemi ile gerçekleşir. Hediyelik eşyaların ve tes..

85,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Oval Kesim Özel Renk Süzmesi Toz Kehribar Tesbih

Özel Renk Süzmesi ile Hem Sade Hem Şık Toz Kehribar elde edilen bu tesbih modelimizde özel renk süzmesi çekiciliğinden ilham alınarak tasarlandı. Tesbih sevenlerin dikkatini hemen çeken bu oval kesimli modelimiz tekli imamesi ile hem şık hem de sade bir görünüme sahiptir. Oval kesim ise rahat tutuş özelliği sağlamaktadır.Ülkemizde Tesbih KoleksiyonculuğuTesbih kültürü, tarihte kendine geçmişten günümüze önemli bir yer edinmiştir. Tesbihin imal edildiği malzemeden, tesbihin sanatçısı olan us..

64,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Oval Kesim Özel Renk Toz Kehribar Tesbih

İmamesi Tekli İşlemeli Özel Renk AyrıcalığıÖzel renk ve tasarımıyla özenle üretilen bu tesbih modelimiz gözlerinizi kamaştıracak! İmamesinin tek oluşunun verdiği rahat tutuş Oval Kesim Özel Renk Toz Kehribar Tesbih modelimizi diğer modellerden ayıran özelliğidir.Tesbih Yapımında Toz Kehribar ÇeşidiTarihin eski yıllarından günümüze tesbih ustaları büyük bir özen göstererek, sanat eseri gibi incelikli tesbih modellerini işlemişlerdir. Günümüzde hala değer gören tesbih modellerinin yapımında en ..

64,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Etiketler: toz kehribar
Toz Kehribar

Arpa kesim, oval kesim, kamçılı ve daha birçok toz kehribar modelleri

Toz kehribar tesbihler çeşitli malzemeler ile bütünleşmesi sağlanan kehribarın yeni ve farklı bir form kazanması ile oluşmaktadır. Kehribar tesbih kategorisinin alt kategorisi olarak göze çarpan toz kehribar tesbih kategorisinde tarzınıza uygun birçok modeli bulabilirsiniz.

Tuğra kamçılıdan ay yıldız kamçılıya, oval kesimden arpa kesime kadar birçok toz kehribar tesbih modelleri için doğru yerdesiniz!

Farklı farklı kehribarların toz halindeki formlarının bütünleşmesi sonrasında meydana getirilen toz kehribar tesbih modelleri de farklı seçeneklerle yer alan aksesuarlardan bir tanesi olarak kendini göstermektedir. 

Toz Kehribar Tesbih Modelleri

Toz kehribar tesbih modelleri; farklı farklı renklerin dışında boncuk tasarımları ile de ilgi çeken bir akaseuar seçeneği olarak gündemde yer alacaklardır. Bu anlamda da fazlasıyla tercih edilmesi ile değişik tasarımları ile karşınıza çıkacaktır. 

Toz Kehribar Tesbih Fiyatları

45.00 TL’den 99.90 TL’ye kadar geniş bir fiyat aralığında karşınıza çıkan toz kehribar fiyat seçenekleri ile sürekli olarak gündemde yer alacak tesbih tasarımları olarak kendini gösterecektir. Bu anlamda da her bütçeye uygun türde yer alan unsurlar ile karşınızda bulunacaktır.