Timex Bayan Saatleri

Göster:
Sırala:

Timex T2N131 Bayan Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Çelik Kayış 5 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

199,90TL Vergiler Hariç: 169,41TL

Timex T2P237 Bayan Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Deri Kayış 5 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

179,90TL Vergiler Hariç: 152,46TL

Timex Bayan Saatleri

Timex Bayan Saatleri

Timex firması kalitesi ve tasarımındaki şıklıklar ile bayanların dikkatlerini direkt olarak çekebilen modellere sahiptir. Saatlerin gerek kordonlarındaki şıklık ve zarafet gerekse de iç dizaynları ile her bayanın kalbini kazanabilmeyi başaran ürünler ile büyük ölçüde akıllarda yer edinmiştir. Timex kadınların da saat tasarımlarından fayda sağlaması amacıyla; bu konuda yeni modelleri piyasaya sürmeye devam ederek; kadınların aksesuarlara ulaşma konusunda da kendini göstermiştir.

Timex Kadın Saat Modelleri

Timex kadın saat modelleri açısından geniş bir yelpazeye sahip olmakla beraber; her insanın zevki doğrultusunda meydana getirilmiş olan katalog ile hizmet alanını daima geniş tutmayı başarmış bir firma olarak kabul görmektedir.

Timex Kadın Saat Özellikleri

Görünüş açısından etkileyici bir konumda yer alan Timex kadın saat modelleri; aynı zamanda kaliteli olarak da değerlendirilmekte; herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkmayacağı aksesuarlardan bir tanesi olarak da nitelendirilmektedir. Bu tür bir durumun akabinde de oldukça fazla insana hitap etmektedir.