Hizmet Şartları

Teslimat Bilgileri

Modalarda.com'dan yapacağınız tüm tesbih, takı, çanta, saat ve daha nice ürünler için Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo ile kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme ile alışverişlerinizde 4.50 kargo + 4.50 kapıda ödeme bedeli ödemektesiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizde tüm kartlara 9 taksit imkanıyla yalnızca 1 tl kargo bedeli ödeyerek satın alabilirsiniz.

İade ve İptal Koşulları

Modalarda.com Sanal Mağazacılık'tan satın almış olduğunuz ürününüzü size ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde koşulsuz, şartsız iadesini gerçekleştirebilirsiniz. İade gerçekleştirebilmek için ürünün paketinde veya kendinde herhangi bir deforme olmamalıdır. Aksi takdirde iade kabul edilemeyecektir. Siparişiniz kargoya verilmeden önce dilerseniz iptal işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş iptlalleri için 0 545 439 30 02 numaralı WhatsApp hattımızdan veya 0 850 522 21 42 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Hizmet Şartları

Modalarda.com Sanal Mağazacılık'tan satın almış olduğunuz ürününüz ile alakalı hizmet şartlarında yükümlülükler ve taraflar Kullanıcı Sözleşmesi'nde açıkça belirtilmiştir.