Tarçın Ağacı Tesbihler

Göster:
Sırala:

Beyzi Kesim Tarçın Ağacı (Kokulu) Tesbih

Beyzi Kesim Tarçın Ağacı (Kokulu) Tesbih Tesbihçi Dede’den farklı bir tasarım daha! 8x6 mm tane ölçüsü ve kokulu estetik bir görünüm sahip Beyzi Kesim Tarçın Ağacı (Kokulu) Tesbih, koleksiyonuna yeni bir tasarım kazandırmak isteyenler için ideal modeller arasında yer alıyor. Birinci sınıf üretim Modalarda atölyelerinde birinci sınıf işçilik ve tarçın ağacından imal edilen tesbih, osmanlı kamçıyla süslenerek daha parlak ve dikkat çekici bir hale getirildi. Uzun imamesi üzer..

190,90TL 130,00TL Vergiler Hariç: 110,17TL

Tarçın Ağacı % 100 Kokulu Tesbih

Kokulu Tarçın Ağacı Tesbih  Tesbihçi Dede’den farklı bir tasarım daha! 9 mm tane ölçüsü ve kokulu estetik bir görünüm sahip Kokulu Tarçın Ağacı Tesbihi, koleksiyonuna yeni bir tasarım kazandırmak isteyenler için ideal modeller arasında yer alıyor. Birinci sınıf üretim Modalarda atölyelerinde birinci sınıf işçilik ve tarçın ağacından imal edilen tesbih, osmanlı kamçıyla süslenerek daha parlak ve dikkat çekici bir hale getirildi. Uzun imamesi üzerine eklenen aksesuar, tesbih..

225,90TL 149,90TL Vergiler Hariç: 127,03TL

Tarçın Ağacı Tesbihler

Kokulu Tarçın Ağacı Tesbih Modelleri

Her kesimden erkeğin rahat ve kolay bir şekilde kullanılması için üretilen Tarçın ağacı tesbih modelleri kullanım açısından da erkeklere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kokulu yapısıyla diğer tesbihlerden bir adım öne çıkan ve farklılık oluşturan bu tesbihi incelemek isterseniz sitemizin tesbih kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Tarçın ağacından yapılan ahşap teşbihler; hem görüntüleri hem de yaydığı kokular itibarıyla ilgi çeken bir model olarak kendini göstermektedir.

Tarçın Ağacı Tesbih Modelleri

Farklı farklı kesimlerden meydana getirilmiş imame ve boncuk tasarımlarından ortaya çıkarılmış tarçın ağacı tesbih modelleri; büyük oranda ilgi çekecek modeller ile kişilerin beklentisini karşılayacak düzeyde yer almaya devam edecektir.

Tarçın Ağacı Tesbih Fiyatları

130.00 TL gibi bir fiyat ile başlayıp; daha üst sıralara tırmanan tarçın ağacından meydana getirilmiş tesbih modelleri; meraklılarının ilgisini çekecek bir biçimde yer almakta ve önemli seviyelerde kendini gösteren bir aksesuar olarak da ilgi odağı olmayı sürdürmekte ve bol miktarda da kullanıcısı bulunmaktadır.