Sırt Çantası

Göster:
Sırala:

BAGBOUND HALLOWEN BASKILI Sırt Çantası

18” Hallowen Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, not..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND HELLO BASKILI Sırt Çantası

18” Hello Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, noteb..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND LEMONS BASKILI Sırt Çantası

18” Lemons Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, note..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND MONEYFIRE BASKILI Sırt Çantası

18” Money Fire Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, n..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND NINJA BASKILI Sırt Çantası

18” Ninja Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, notebo..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND OWL BASKILI Sırt Çantası

18” Owl Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, notebook..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND SHADOW BASKILI Sırt Çantası

18” Shadow Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, noteb..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND SKULLS BASKILI Sırt Çantası

18” Skulls Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, notebo..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

BAGBOUND X-RAY BASKILI Sırt Çantası

18” X-Ray Bagbound Backpack 18" Bagbound Çift Bölmeli Çanta. Bagbound çantalar,Türk tasarımcılar tarafından günümüz tasarım trendleri takip edilerek tasarlanmıştır.Bagbound tescilli bir markadır. Türkiye'de üretilmiştir. Seyahat,Günlük kullanım ve Okul kullanımına uygundur. 610D su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Kullanılan kumaş ve baskı teknikleri sağlık standartlarına uygundur. Darbelere karşı tüm gövdeler ekstra dolgulu malzeme ile kaplanarak üretilmiştir. Çanta içerisinde organizer, noteb..

180,21TL 119,90TL Vergiler Hariç: 111,02TL

Etiketler: Sırt Çantası
Sırt Çantası

Her kullanım için sırt çantaları

Okulda yürüyüşte, seyahatte, kampta ya da sporda kullanabileceğiniz her tarz çantalar sizler için üretilmiştir. Bay – bayan her iki cinse de hitap edebilen modelleri daha detaylı incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kredi kartına uygun ödeme imkanlarını sağlayan sitemizde dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.