Püskül İçin Gümüş Harfler

Göster:
Sırala:
Püskül İçin Gümüş Harfler

Püskül İçin En Kaliteli Gümüş Harf Modelleri

Tesbihlerin en güzel kısımlarından biri de püskül uçlarıdır. Bu uçları farklı şekilde süslemek ve donatmak için farklı farklı malzemeler kullanılır. Bu Malzemelerden birisi de gümüş harflerdir. Gümüş harfler tesbihinizin püskülüne takıldığında tesbihinize ayrı bir hava katacak ve şıklık sağlayacaktır. Bu gümüş harfler tesbihin kullanılabilirliğini hiçbir şekilde bozmamaktadır.      

Tesbih aksesuarlarının ayrılmaz parçalarından bir tanesi olan püsküller; farklı şekillerde tesbih meraklıları tarafından tasarlanarak; bu anlamda gümüşten meydana getirilmiş harflere de yer vermek için hareket edeceklerdir.

Püskül için Gümüş Harfler Kullanımı

Genel olarak 925 ayar gümüşten meydana getirilen ve her harfi kapsayarak meydana getirilmiştir. Bu aşamada da farklı farklı tasarlanan harfler ile zevkleri çerçevesinde istedikleri tesbih modelini de bir araya getirebileceklerdir. 

Püskül için Gümüş Harflerin Tercihi

Püsküllere takılarak; tesbihlerde daha güzel bir görüntü yakalanmasında yardımcı bir konumda yer alacak olan gümüş harfler; farklı farklı tasarımlar ile ilgi çeken bir unsur olarak kabul edilmekte ve istenilen aksesuarların meydana gelmesinde de önemli bir seviyede yer almaktadır.