Pelensek Ağacı Tesbihler

Göster:
Sırala:

Arpa Kesim Pelesenk Ağacı Tesbih

Arpa Kesim Pelesenk Ağacı Tesbih  Tesbihçi Dede’den farklı bir tasarım daha! 7x10 mm tane ölçüsü ve oval kesim estetik bir görünüm sahip Arpa Kesim Pelesenk Ağacı Tesbihi, koleksiyonuna yeni bir tasarım kazandırmak isteyenler için ideal modeller arasında yer alıyor. Birinci sınıf üretim Modalarda atölyelerinde birinci sınıf işçilik ve pelesenk ağacından imal edilen tesbih, osmanlı  formda yapılan kamçıyla süslenerek daha parlak ve dikkat çekici bir hale getirildi. Uzun..

119,90TL 80,00TL Vergiler Hariç: 67,80TL

Pelensek Ağacı Tesbihler

Göz Alıcı Pelesenk Ağacı Tesbih Modelleri

Pelesenk ağacı kullanılarak yapılan ve birinci sınıf üretim olan bu tesbihler hem günlük kullanım hem de koleksiyon da saklamak için oldukça uygun bir yapıdadır. Farklı farklı kesim özellikleri bulunan pelesenk ağacı tesbih modellerini sitemizi ziyaret ederek kredi kartı ile sipariş verebilir ve kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Pelensek ağaç tesbihleri; farklı farklı modeller ile boy gösterebilecek bir ürün olarak adından söz ettirmektedir. Özellikle erkeklerin büyük beğenisini toplayacak bir ürün olarak pelensek ağacı tesbihleri bu sayede de önemli bir yerde kendini ifade edecektir.

Pelensek Ağacı Tesbih Modelleri

Pelensek ağacı tesbih modelleri; farklı farklı seçeneklerle ortaya çıkarılmakta ve imame ile boncuk türlerine göre değişiklik göstermesinin yanı sıra işlemleri ile de büyük oranda ilgi çekecek modeller arasında varlık gösterebilecektir.

Pelensek Ağacı Tesbih Fiyatları

Fiyat konusunda da farklı farklı seçenekleri sağlayabilecek olan pelensek ağacı tesbih modelleri; 80.00 TL gibi bir ücretten başlayan fiyatlarla sahip olunabilecek bir aksesuar olarak ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor.