Öd Ağacı Tesbihler

Etiketler: Ağaç Tesbihler

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Öd Ağacı Tesbihler

En değerli Öd Ağacı Tesbih Modelleri

Türkiye de yetişmeyen ve oldukça değerli bir ağaç olan Öd ağacından yapılan bu tesbihler en az ağaç kadar değerlidir. Şık görüntüsü ile de dikkat çeken Öd ağacı tesbih modelleri hafifliği ve kullanılabilirliği ile göz doldurmaktadır. Siz de Öd ağacından yapılan bir teşbihe sahip olmak istiyorsanız sitemizden tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Ahşap boncuklardan meydana getirilen teşbihleri aksesuarlar arasındaki yeri apayrı bir konumda yer almaktadır. Özellikle öd ağacından yapılarak kendini gösteren tesbih modelleri; bu anlamda ilgi çeken modeller ile göz kamaştırmaktadır.

Öd Ağacı Tesbih Modelleri

Öd ağacından meydana getirilen tesbih modelleri; farklı biçimlerde yer alan boncuk tasarımlarının bir araya getirilmesi ile kendini göstermiş farklı aksesuar modelleri olarak kabul edilmekte ve oldukça fazla da ilgi çekmektedir.

Öd Ağacı Tesbih Fiyatları

Öd ağacından meydana getirilen tesbih modellerinin fiyatları kalite ve işçilik konularında meydana getirilen farklılıklar konusunda ortaya değişik fiyatların çıkmasını sağlamış ve herkesin öd ağacı tesbih modellerini satın alma işlemini gerçekleştirmesini de sağlamıştır.