Mercan Tesbih

Göster:
Sırala:

Ayyıldız Tasarım Arpa Kesim Mercan Doğaltaş Tesbih

Özellik Stok Kodu :GHJNQSTZ Ürün Adı :Ayyıldız Tasarım Arpa Kesim Mercan Doğaltaş Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde :Mercan Doğaltaş Üretim Şekli :Normal Tesbihin Toplam Ağırlığı :- Tane Şekli :Arpa Kesim Tane Boyu :- Tane Eni :- İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) :- Püskül Uzunluğu :- Toplam Uzu..

75,90TL 29,90TL Vergiler Hariç: 25,34TL

Gümüş Kamçılı Şifalı Mercan Taşı Tesbih

Özellik Stok Kodu :HPTYZ569 Ürün Adı :Gümüş Kamçılı Şifalı Mercan Taşı Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde :Mercan Doğaltaş Üretim Şekli :Normal Tesbihin Toplam Ağırlığı :23.5 gr ± Tane Şekli :Küre Kesim Tane Boyu :7 mm Tane Eni :7 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) :17 cm Püskül Uzunluğu :7 cm ..

150,90TL 99,00TL Vergiler Hariç: 83,90TL

Kesme Model Doğaltaş Mercan Tesbih

Özellik Stok Kodu :EGJLQR39 Ürün Adı :Kesme Model Doğaltaş Mercan Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde :Mercan Doğaltaş Üretim Şekli :Normal Tesbihin Toplam Ağırlığı :- Tane Şekli :Kesme Tane Boyu :- Tane Eni :- İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) :- Püskül Uzunluğu :- Toplam Uzunluk :- ..

75,90TL 29,90TL Vergiler Hariç: 25,34TL

Tuğra Tasarım Arpa Kesim Mercan Doğaltaş Tesbih

Özellik Stok Kodu :BDRTVWZ4 Ürün Adı :Tuğra Tasarım Arpa Kesim Mercan Doğaltaş Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde :Mercan Doğaltaş Üretim Şekli :Normal Tesbihin Toplam Ağırlığı :- Tane Şekli :Arpa Kesim Tane Boyu :- Tane Eni :- İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) :- Püskül Uzunluğu :- Toplam Uzunlu..

75,90TL 29,90TL Vergiler Hariç: 25,34TL

Etiketler: Mercan Tesbih
Mercan Tesbih

Son Trend Mercan Tesbih Modelleri

Rengarenk tasarımıyla dikkat çeken ve oldukça kullanışlı olan mercan tesbih modellerini isterseniz günlük hayatınızda kullanabilir isterseniz de koleksiyonunuza katmak için saklayabilirsiniz. Özellikle klasik kıyafetler ile iyi bir uyum sağlayan mercan tesbihleri sitemiz üzerinden kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Renkli aksesuarları seven kişiler için oldukça uygun bir tesbihdir.

Birçok hastalığa iyi geldiği kanıtlanan Mercan Taşı, tesbih aksesuar modellerinde de yer alarak; hem güzel bir görüntü yakalamada faydalı olmuş hem de güzel bir görüntü oluşturmuştur.

Mercan Taşı Tesbih Modelleri

Mercan taşından meydana getirilen tesbih modelleri; kırmızı ve bordo tonlarında kendini göstermekle beraber; işlemeli seçenekleri ile de ilgi çeken bir unsur olarak göze çarpmakta ve bu anlamda da fazlasıyla gösterişli bir aksesuar olarak da kabul edilmektedir.

Mercan Taşı Tesbih Fiyatları

Geniş bir fiyat aralığı ile karşımıza çıkan mercan taşı tesbih aksesuarları, bu anlamda 29.90 TL’den başlayan fiyatlardan 99.90 TL’ye varan ücretler karşılığında sahip olunabilecek bir aksesuar olarak ön planda yer almaktadır.