Lacoste

Göster:
Sırala:

Lacoste 2000815 Bayan Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Çelik Kayış Mineral Cam 3 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

544,90TL Vergiler Hariç: 461,78TL

Lacoste 2000879 Kadın Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Silikon Kordon Mineral Cam 43 mm Kasa Çapı 5 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

410,90TL Vergiler Hariç: 348,22TL

Lacoste 2010735 Erkek Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Çelik Kordon Mineral Cam 44 mm Kasa Çapı 5 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

574,90TL Vergiler Hariç: 487,20TL

Lacoste

Lacoste

Lacoste firması hem bayanların hem de bayların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer edinmeyi başarmış bir firmadır. Her kesimin ihtiyaçlarını karşılamayı başaran modelleri ile hem bayanlarda hem de baylarda tarz ve şıklığı bir arada sunabilmiştir.

Lacoste saatleri, bayan, erkek ya da unisex modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkmakta ve bu aşamada da yaygın bir biçimde tercih edilmektedir.

 Lacoste Saat Modelleri

Her kulvarda kendini gösteren Lacoste saat modelleri, bu aşamada da yaygın bir biçimde tercih edildiğinden dolayı kapsamlı bir noktada yer alarak; insanların zevkine binaen ortaya konulmuş olan saat aksesuarlarıdır.

Lacoste Saat Tasarımları

Oldukça sade bir görünüşe sahip olan Lacoste saat tasarımları; düz renklerin kordonlara ve kasalara yansıması sonrasında ortaya çıkmış bir saat unsuru olarak kendini gösterse de şıklık açısından yeterli konumda kendini gösteren ürünler olarak da değer kazanan tasarımları içeren bir saat olarak değerlendirilmektedir.