Kuka Tesbihler

Göster:
Sırala:

Arpa Kesim 925 Ayar Gümüş İşlemeli Kuka Tesbih

925 Ayar Gümüşten İşlenen Arpa Kesim Kuka TesbihTropikal ağaç meyvesi olan kuka, içindeki öz kısma ayrıldıktan sonra geriye kalan etli kısmı ile birinci sınıf kuka tesbihler hazırlanır. Osmanlı döneminden itibaren kuka tesbihler erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almıştır.Kuka ÖzellikleriMikrop kırıcı özelliklere sahip olan kuka tesbihler, Osmanlı döneminde dahi hekimler tarafından önerilmiştir. Elde bıraktığı kayganlık hissi ile ve zamanla çekildikçe renk değiştirmesi bilinen özel..

150,90TL 110,00TL Vergiler Hariç: 93,22TL

Arpa Kesim Özel İşçilik Kuka Tesbih

Özel İşçilik Özel TasarımÖzel olarak işlenen bu modelimiz kuka ağacının meyvesinin işlenmesi ile üretilir. Beylerin vazgeçilmez aksesuarı arasında bulunan tesbihlerin içerisinde en çok tercih edilen tesbihler, kuka ağacının meyvesi ile yapılan tesbihlerdir. Bu modelimizde dilerseniz imamesini değiştirebilir kendi zevkinize göre de kullanabilirsiniz. Kuka tesbihi aynı zamanda stresi azalttığı ve eldeki terlemeyi önlediği biliniyor.Özel İşçilikli, Günlük Kullanıma UygunÖzel tasarım işçiliği ile ür..

35,90TL 25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL

Arpa Kesim Sarmal İşlemeli Kuka Tesbih

Gençler İçin Sarmal Detay İşleme Daha çok gençlere hitap eden kuka tesbih modelimizde işleme detayları bulunmaktadır. İşlemeli arpa kesim kuka tesbih modelimiz ince olmasının yanında diğer tesbih modellerinden farklı ve gösterişli durmaktadır. İmamesinin tek oluşu ile spor bir görünüm katmaktadır. Sallamak için ya da çekmek için kullanıma uygun olan arpa kesim kuka tesbih modelimiz, detaylı sarmal işlemesiyle ayrıca dikkat çekmektedir.Arpa Kesim Kuka Tesbih Fiyatları Kuka tesbihleri 25 tl ile 20..

150,90TL 99,90TL Vergiler Hariç: 84,66TL

Arpa Kesim Tuğralı Kuka Tesbih

ARPA KESİM TUĞRALI KUKA TESBİHÖzel el işçiliği ile üretilen ürünümüzde kuka ağacının meyvesi kullanılmaktadır. Püskülün uç kısmında tuğra detayı bulunmaktadır. Tuğra sembolünü kullanmayı sevenler tarafından bu modelimiz çok sık tercih edilmektedir. Püskül kısmı ve püskülün uç kısmı değiştirilebilir. Bu modelimiz her yaştan ve her kesimden erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.Kuka Tesbih Kullanmanın Faydaları Nelerdir?Kuka tesbih, tropikal kuka ağacının meyvesinden yapılır. Kuka meyve..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Ayyıldız Püsküllü Kuka Tesbih

Ay Yıldız Püsküllü Kuka TesbihKuka tesbih kuka ağacından yapılan, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı tesbihler arasında üretilen bir tesbih türüdür. Kuka ağacının meyvesi ile üretilen bu tesbih modelleri her kesimden erkeklerin tarzına uygundur. İmamesini dilerseniz gümüş olarak kendi tarzınıza uygun olacak şekilde seçebilirsiniz.Kuka Tesbih Geçmişten GünümüzeGeçmişten günümüze Türk erkeklerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen tesbih modelleri arasında çokça kullanılan bir model de ku..

90,90TL 75,00TL Vergiler Hariç: 63,56TL

Gümüş İşlemeli Kesme Model Kuka Tesbih

Kesme Model Gümüş İnceliğiBirinci sınıf işcilik üretilen ve gümüş ile işlenen kuka tesbihlerden kesme olan kuka tesbih modelimiz, modeli ve ele oturuşuyla erkekler için mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Günümüzde beylerin en çok tercih ettiği tesbihler arasında yer alan bu modelimiz, farklı tasarımı ve işlemesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özel işçilikle üretilen kesme model gümüş işlemeli kuka tesbih modelimiz ile bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Kuka Tesbihin Ö..

300,90TL 250,00TL Vergiler Hariç: 211,86TL

Gümüş Sarmal İşleme 99 Kuka Namaz Tesbih

Gümüş İncelikli Namaz Tesbihi İşlemeli kuka tesbihler ince olmasının yanında gösterişli durmaktadır. Namaz için kullanılabilecek özel misafirlerinize sunabileceğiniz ve evinizde koleksiyon olarak kullanabileceğiniz namaz tesbihlerine değer katacak olan gümüş sarmal işlemeli 99 kuka namaz tesbihleridir. Tesbih koleksiyonu yapıyorsanız bu gümüş işlemeli modelimiz koleksiyonunuzun içinde bulunması gereken modellerden biri olmalıdır. Tesbihin hangi maddeden yapıldığı, imamesinin orjinalliği, taneler..

200,90TL 159,90TL Vergiler Hariç: 135,51TL

Gümüş Vav Püsküllü Kuka Tesbih

Gümüş Şıklığı, Vav’ın Eşsiz Maneviyatıİşlemeli kuka tesbihler ince ve şık durmasının yanı sıra gösterişli de durmaktadır. Gümüş işlemeli vav püsküllü bu tesbih modelimiz kuka meyvesinden yapılmaktadır. Vav sembolünün maneviyatını tesbihinde taşımak isteyenler için son derece şık olan bu modeldir. Püskül kısmına üç adet vav gümüş detaylarla bağlanmıştır. İmame kısmını zevkinize göre değiştirebilirsiniz.Vav Sembolünün AnlamıVav Harfi, Allah’ın Vahid ismini ve birliğini simgeler. Vav harfi, Ebced h..

90,90TL 75,00TL Vergiler Hariç: 63,56TL

Halkalı Arpa Kesim Kuka Tesbih

İmamesi Üç Halkalı Özel İşçilikli Beylerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri tesbihlerdir. Özellikle kuka tesbihleri antibakteriyel özelliği bulunduğundan dolayı çok rağbet görmektedir. Halkalı Arpa Kesim Kuka Tesbih modelimiz özel işçilikle birlikte özenle üretilmesinden dolayı çokça tercih edilmektedir. İmame kısmında üç adet halka bulunmaktadır. Dayanıklı üretilmesinden ve imamesinin değiştirilebilir olmasından dolayı rahatlıkla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Halkalı Arp..

70,90TL 55,00TL Vergiler Hariç: 46,61TL

İmamesi Halkalı Kuka Tesbih

Hem Şık Hem de AntibakteriyelBeylerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri olan kuka tesbihi tropikal bir ağacın meyvesinden yapılır. Bu modelimizin imamesinde üç adet halka bulunduğundan dolayı diğer tesbihlerden farklı ve şık bir görünüme sahiptir. Kuka tesbihinin kullanıldıkça renk değiştirmesinden ve mikrop kırıcı özelliği bulunmasından dolayı tesbih kullananlar tarafından çok rağbet görmektedir. Aynı zamanda strese olumlu etkisi olduğu bilinmektedir. Sağlam ve kullanışlı olarak üretilir.Ku..

99,90TL 55,00TL Vergiler Hariç: 46,61TL

İşlemeli Kesme Model Kuka Tesbih

Kesme Model Gümüş İşleme ŞıklığıGünümüzde beylerin en çok tercih ettiği tesbihler arasında yer alan bu modelimiz, farklı tasarımı ve işlemesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.  Özel işçilikle üretilen kesme model gümüş işlemeli kuka tesbih modelimiz ile bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.Kuka Tesbihin ÖzellikleriKuka tesbihler birçok insanın yanlış bildiği üzere kuka ağacının gövde veya dalından yapılmaz gerçekte böyle bir ağaç yoktur. Kuka genelde meyve anlamı taşımakta..

70,90TL 55,00TL Vergiler Hariç: 46,61TL

Kemik İşlemeli Halkalı Kuka Tesbih

İmamesi Halkalı Oval Kesim Şıklığıİmamesinde halkalar olan estetik bir görünüme sahip bu modelimiz koleksiyonuna yeni bir tasarım kazandırmak isteyenler için ideal modeller arasında yer alıyor.Kuka'nın ÖzellikleriKuka tropikal bir ağacın meyvesidir. Hindistan cevizine benzer, içindeki öz kısmı ayıklandıktan sonra et kısmından sanat eseri tesbihler yapılır. Osmanlı zamanında mikrop kırıcı özelliğinden dolayı hekimler tarafından üzerilerinde kuka tesbih taşırlarmış. Hatta bilgilere göre kuka tesbi..

99,90TL 79,90TL Vergiler Hariç: 67,71TL

Kemik İşlemeli Özel Tasarım Açık Kahve Kuka Tesbih

Kemik Renginin ve Açık Kahverenginin UyumuGeçmişten günümüze dek tesbih, beylerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Özellikle tropikal bir ağacın meyvesinden yapılan kuka tespihleri diğer tesbihlere göre daha çok tercih edilmiştir. Sebebi ise mikrop kırıcı özellikte olmasıdır. Kemik İşlemeli Özel Tasarım Açık Kahve Kuka Tesbih modelimiz ile tesbih kullananların oldukça ilgisini çekmektedir. Kemik rengi ve kahverenginin uyumu ile şık ve sportif bir görünüme sahiptir. Günlük ..

99,90TL 69,90TL Vergiler Hariç: 59,24TL

Kemik İşlemeli Özel Tasarım Koyu Kahve Kuka Tesbih

Özel Tasarım Tesbih İşçiliğiBeylerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri haline gelen kuka tesbihleri geçmişten günümüze oldukça rağbet görmektedir. Tropikal bir ağacın meyvesinden yapılan kuka tespihleri mikrop kırıcı özellikte olmasından dolayı diğer tesbihlere göre daha çok tercih edilmektedir. Kemik İşlemeli Özel Tasarım Açık Kahve Kuka Tesbih modelimiz kahverenginin ve kemik renginin bir araya gelmesi farklı bir görünüme ve şıklığa sahiptir. Günlük kullanıma uygundur. İmamesini değiştiril..

99,90TL 69,90TL Vergiler Hariç: 59,24TL

Kesme Model Özel Kuka Tesbih

Kesme Model ŞıklığıEn çok tercih edilen tesbihlerden biri olan kesme kuka tesbih modelimiz ele oturuşuyla beyler tarafından çok fazla kullanılır. Bu modelimiz, farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özenli işçilikle üretilen Kesme Model Kuka Tesbih modelimiz ile bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.Kuka Tesbihinin ÖzellikleriKuka, Hindistan cevizine benzeyen tropik meyve anlamına gelir. Kuka'nın anlamı koko yani coconut Hindistan cevizini andıran bir meyveden geldiği..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Koyu Renk Kesme Model Kuka Tesbih

Kesme Model  Gümüş İnceliğiBirinci sınıf işcilik üretilen ve gümüş ile işlenen kuka tesbihlerden kesme olan kuka tesbih modelimiz, modeli ve ele oturuşuyla erkekler için mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Günümüzde beylerin en çok tercih ettiği tesbihler arasında yer alan bu modelimiz, farklı tasarımı ve işlemesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özel işçilikle üretilen kesme model gümüş işlemeli kuka tesbih modelimiz ile bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.Kuka Tesbih..

60,90TL 35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Oval Kesim Koyu Renk Model Kuka Tesbih

Oval Kesim Koyu Renk Kuka ŞıklığıAntibakteriyel özelliği ve eldeki terlemeyi önlediğinden dolayı kuka tesbihler çokça tercih edilirler. Oval kesim koyu renk model kuka tesbih modelimiz itinalı işçilikle üretilir, dayanıklıdır ve gündelik rahat kullanıma uygundur. Uzun süre kullanım sonucu rengi koyulaşır.Kuka Tesbih Kullanmanın FaydalarıTropikal bir ağacın meyvesi olan kuka işlenerek kuka tesbihi üretilir. Hindistan ve Endonezya bölgelerinde yetiştirilmektedir. Osmanlı döneminde, sarayda hekimle..

55,90TL 35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Oval Kesim Kuka Tesbih

Oval Kesim İnce İşçiliğiÖzel işçilik ile üretilen modelimizde Hindistan ve Endonezya bölgelerinde yetiştirilen kuka ağacının meyvesi kullanılmaktadır. Bu tesbih modelimiz her kesimden, her yaştan beylerin tarzına uygundur. Kuka ağacının meyvesinden yapılan bu modelimiz, en çok üretilen ve tercih edilen bir tesbih modellerimizdendir.Özel Tasarım Özelİşçilik Oval Kesim Kuka Tesbih özel işçilik gerektiren bir modeldir. Tesbihler genel olarak hem sallama hem de günlük kullanıma uygun olması açısında..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Özel Tasarı 99 luk Kuka Namaz Tesbih

Özel Tasarım Namaz Tesbihi Özel Tasarı 99luk kuka namaz tesbih modelimiz ince ve zarif bir görünümü vardır. Namaz için kullanılabileceğiniz, misafirlerinize sunabileceğiniz ve koleksiyonunuza koyabileceğiniz bir modelimizdir. Kuka ağacının hammaddesi insana değdiğinde olumlu etkiler bıraktığı ve stresi azalttığı biliniyor. Kuka Tesbihinin Farklı ÖzellikleriKuka ağaç değil, tropikal bir ağacın meyvesi olarak bilinir. Ülkemizde kuka ağaçları yetiştirilememektedir, bu nedenle kuka tesbihl..

150,90TL 99,90TL Vergiler Hariç: 84,66TL

Prinç Sarma İşlemeli Kuka Tesbih

Pirinç Sarmalı Özel İşçilikSon derece şık olan bu modelimiz kuka ağacının tropik meyvesi olan kuka ham maddesinden yapılmaktadır. Tesbih kullanımında inceliğe önem verenler tarafından sıkça tercih edilir. Çift imamesi bulunmaktadır. Şıklığının yanında antibakteriyel özelliği vardır, eldeki terlemeyi azaltır.Özel Tasarım ŞıklığıPirinç Sarma İşlemeli Kuka Tesbih modelimiz özel tasarım ve işçilikle üretilmiştir. Kendi zevkinize göre dilerseniz püsküllerini değiştirebilir, dilerseniz de sadece püskü..

99,90TL 75,00TL Vergiler Hariç: 63,56TL

Tesbihci Dede Özel İşçilikli Kuka Tesbih

Tesbihçi Dede FarkıTesbihci Dede Özel İşçilikli Kuka Tesbih modelimiz özel tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Tesbih aksesuarını yoğun olarak olarak kullananlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Dayanıklıdır, sağlam olarak üretilir, günlük kullanıma uygundur, özel işçilikle üretilmiştir.Kuka Ağacı MeyvesininÖzellikleriKuka genellikle tropikal bölgelerde yetiştirilmekte olan ender bir ağacın türüdür. Kuka ağacının yetiştiriciliği ve kullanım alanlarınında geçmişi yıllar öncesine kada..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Tuğra işlemeli Kuka

Tuğra ŞıklığıÖzel el işçiliği ile üretilen ürünümüzde kuka ağacının meyvesi kullanılmaktadır. Bu tesbih modelimiz her kesimden erkeklerin tarzına uygundur. Bu modelimiz kuka ağacından yapılan, imamesinde tuğra sembollü,  beylerin vazgeçilmez aksesuarı tesbihler arasında en çok üretilen ve tercih edilen bir tesbih türüdür. Özel El İşçiliği Özel TasarımKuka tesbih özel işçilik isteyen tesbihler genel olarak hem sallama hem de günlük kullanım tesbihler olarak anılabilmektedir. Geçmişten g..

150,90TL 99,90TL Vergiler Hariç: 84,66TL

Tuğra Püsküllü Kuka Tesbih

Püskülünde Tuğra ŞıklığıBu modelimizin püskülünün uç kısmında tuğra detayı bulunmaktadır. Tuğra sembolünü aksesuarlarında kullanmayı sevenler tarafından bu modelimiz ilgi çekmektedir. İmamesi ve püskülü değiştirilebilir. Bu modelimiz her yaştan beylerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.Kuka Tesbih Kullanmanın Faydaları Nelerdir?Kuka tesbihinin ham maddesi, tropikal kuka ağacının meyvesidir. Kuka meyvesi Hindistan cevizine benzer ancak ondan daha küçük yapıdadır. Tropikal bir ağaç türüdür, b..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Tuğralı Kuka Tesbih

Tuğra İnceliği TesbihteBu modelimizin ucunda çift püsküllü ve her iki uçta da tuğra detayı bulunmaktadır. Tuğra sembolünün kattığı şıklıktan dolayı çokça tercih edilmektedir. Püskülleri, püsküllerin uç kısmı ve imameleri değiştirilebilir.Bu modelimiz her kesimden beylerin günlük kullanımına uygun olarak üretilmiştir.Kuka Tesbih Kullanmanın Faydaları Nelerdir?Kuka tesbih, tropikal kuka ağacının meyvesinden yapılır.Kuka meyvesi Hindistan cevizine benzemektedir. Tropikal iklime sahip olan bölgelerd..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Usta İşi Kesme Model Kuka Tesbih

Göz Alıcı ve Sanatsal İşçilikGeçmişten günümüze özellikle Osmanlı döneminde tesbih yapımı oldukça göz alıcı ve sanatsal bir işçilik gerektirirdi. Günümüzde de hala özellikle kuka tesbih yapımında usta ellerden çıkan tesbihler revaçtadır. Emek işi olan tesbih kültürümüzün bir parçasıdır. Bu modelimizde usta ellerden incelikle üretilmiştir.Kuka Tesbihinin YararlarıKuka ülkemizde bulunmayan tropikal bir ağacın meyvesidir ve Hindistan ceviziyle çok benzerlik gösterir. Kuka tesbihlerinin yapımında ol..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Etiketler: Kuka Tesbihler
Kuka Tesbihler

Arpa kesim, sarmal kesim, gümüş işlemeli ve daha birçok kuka tesbih modelleri

Kuka tesbih modelleri sitemizde artık daha fazla! 

Değerli bir malzeme olması sebebiyle herkes orjinallik şüphesi ile yaklaşmakta ve kuka tesbih nasıl anlaşılır sorusu aklı kurcalamaktadır. Bu soru ile ilgilenmemek için Modalarda.com olarak sizlere birbirinden değerli birçok modeli orjinal ürün garantisiyle sizlere sunmaktayız.

En uygun fiyatlarla kuka tesbih modellerinden dilediğinizi tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Tesbihler arasında en fazla ilgi çekecek niteliklere sahip olan aksesuarlar arasında yer alan kuka teşbih modelleri; farklı farklı biçimlerde meydana getirilmiş ürünler olarak ön planda yer almaktadır. 

Kuka Tesbih Modelleri

Kuka teşbihler; farklı farklı işlemeler ile ön planda yer alan ve farklı renklerle de göze çarpacak şekilde oluşturulan modeller olarak kendini göstermektedir. Bu sebepten dolayı da oldukça fazla ilgi çekmekte ve herkesin kullanım alanında yer almaktadır. 

Kuka Tesbih Fiyatları

Fiyat konusunda geniş bir yelpaze ile karşımıza çıkan kuka teşbih modelleri; 24.99 TL’den başlayan fiyatlar ile alıcılarını bekleyerek; önemli bir yerde bulunacak aksesuarlar sıralamasında da ilk sıralarda yer almayı sürdürmektedir.