Kuka Tesbihler

Göster:
Sırala:

Arpa Kesim 925 Ayar Gümüş İşlemeli Kuka Tesbih

925 Ayar Gümüşten İşlenen Arpa Kesim Kuka TesbihTropikal ağaç meyvesi olan kuka, içindeki öz kısma ayrıldıktan sonra geriye kalan etli kısmı ile birinci sınıf kuka tesbihler hazırlanır. Osmanlı döneminden itibaren erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almıştır kuka tesbihler.Kuka ÖzellikleriMikrok kırıcı özellekliere sahip olan kuka tesbihler, osmanlı dönemimde dahi hekimler tarafından önerilmiştir. Elde bıraktığı kayganlık hissi ile ve zamanla çekildekce renk değiştirmesi bilinen öze..

150,90TL 110,00TL Vergiler Hariç: 93,22TL

Arpa Kesim Özel İşçilik Kuka Tesbih

El İşçiliği Arpa Kesim Kuka TesbihKuka tesbih kuka ağacından yapılan, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı tesbihler arasında üretilen bir tesbih türüdür. Kuka ağacının meyvesi ile üretilen bu tesbih modelleri her kesimden erkeklerin tarzına uygundur. Arpa Kesim Özel İşçilikArpa kesim özel işçilik isteyen tesbihler genel olarak hem sallama hem de günlük kullanım tesbihler olarak anılabilmektedir. Geçmişten günümüze Türk erkeklerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen tesbih modelleri arası..

35,90TL 25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL

Arpa Kesim Sarmal İşlemeli Kuka Tesbih

Sarmal İşlemeli Arpa Kesim Kuka TesbihDaha çok gençlere hitap eden kuka tesbih modeli olan işlemeli kuka tesbih. İşlemeli arpa kesim kuka tesbihler ince olmasının yanında gösterişli durmaktadır. İmamesinin tek olması spor bir görünüm katmaktadır. Sallamak için yada çekmek için uygun olan arpa kesim kuka tesbih, sarmal işlemesiyle ayrıca dikkat çekmektedir.Arpa Kesim Kuka Tesbih FiyatlarıKuka tesbihleri 25 tl ile 200 tl fiyat aralığında sahip olabilirsiniz. Arpa kesim olması, sarmal işlemeli olma..

150,90TL 99,90TL Vergiler Hariç: 84,66TL

Arpa Kesim Tuğralı Kuka Tesbih

El İşçiliği Arpa Kesim Kuka TesbihKuka tesbih kuka ağacından yapılan, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı tesbihler arasında üretilen bir tesbih türüdür. Kuka ağacının meyvesi ile üretilen bu tesbih modelleri her kesimden erkeklerin tarzına uygundur.Arpa Kesim Özel İşçilikArpa kesim özel işçilik isteyen tesbihler genel olarak hem sallama hem de günlük kullanım tesbihler olarak anılabilmektedir. Geçmişten günümüze Türk erkeklerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen tesbih modelleri arasın..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Ayyıldız Püsküllü Kuka Tesbih

Ay Yıldız Püsküllü Kuka TesbihKuka tesbih kuka ağacından yapılan, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı tesbihler arasında üretilen bir tesbih türüdür. Kuka ağacının meyvesi ile üretilen bu tesbih modelleri her kesimden erkeklerin tarzına uygundur. İmamesini dilerseniz gümüş olarak kendi tarzınıza uygun olacak şekilde seçebilirsiniz.Kuka Tesbih Geçmişten GünümüzeGeçmişten günümüze Türk erkeklerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen tesbih modelleri arasında çokça kullanılan bir model de ku..

90,90TL 75,00TL Vergiler Hariç: 63,56TL

Gümüş İşlemeli Kesme Model Kuka Tesbih

Kesme Model  Gümüş İşlemeli Kuka TesbihBirinci sınıf işcilikle gümüş ile işlenen kuka tesbihlerden kesme model olan kuka tesbih, modeli ve ele oturuşuyla erkekler için mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Günümüzde beylerin en çok tercih ettiği tesbihle arasında yer alan kuka tesbih, farklı tasarımı ve işlemesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.Kuka Tesbihin ÖzellikleriKuka tesbihler bir çok insanın yanlış bildiği üzere kuka ağacının odunundan yapılmaz gerçekte böyle bir ağaç yoktur. Kuka..

300,90TL 250,00TL Vergiler Hariç: 211,86TL

Gümüş Sarmal İşleme 99 Kuka Namaz Tesbih

Gümüş Sarmal İşlemeli 99 Kuka Namaz Tesbihiİşlemeli kuka tesbihler ince olmasının yanında gösterişli durmaktadır. Namaz için kullanılabilecek özel misafirlerinize sunabileceğiniz ve evinizde kolleksiyon olarak kullanabileceğiniz namaz tesbihlerine değer katacak olan gümüş sarmal işlemeli 99 kuka namaz tesbihleridir.Kuka Tesbih ÖzellikleriKuka ağaç değil, tropikal bir ağacın meyvesidir. Hindistan cevizine benzeyen bir meyvenin öz kısmından ayrıldıktan sonra kalan et kısmından yapılmaktadır. Mikro..

200,90TL 159,90TL Vergiler Hariç: 135,51TL

Gümüş Vav Püsküllü Kuka Tesbih

Stok Kodu : kk3 Ürün Adı : Gümüş Vav Püsküllü Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : 10 gr Tane Şekli : Arpa kesim Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 6 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : 20 cm Püskül Uzunluğu : 10 cm Toplam Uzunluk : 30 cm ..

90,90TL 75,00TL Vergiler Hariç: 63,56TL

Halkalı Arpa Kesim Kuka Tesbih

Kuka tropikal bir ağacın meyvesidir. Hindistan cevizine benzer, içindeki öz kısmı ayıklandıktan sonra et kısmından sanat eseri tesbihler yapılır. Osmanlı zamanında mikrop kırıcı özelliğinden dolayı hekimler tarafından üzerlerinde kuka tesbih taşırmış. Hatta bilgilere göre kuka tesbih taşımayan hekim saraylara alınmazmış. Kuka tesbihler, ele gelen kaygan yapısı, kullandıkça renk alıp koyulaşması nedeniyle günümüzde oldukça popülerdir...

70,90TL 55,00TL Vergiler Hariç: 46,61TL

İmamesi Halkalı Kuka Tesbih

Stok Kodu : Ürün Adı :İmamesi Halkalı Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Oval Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 8 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- Tekli Çekim : Evet ..

99,90TL 55,00TL Vergiler Hariç: 46,61TL

İşlemeli Kesme Model Kuka Tesbih

Stok Kodu : EKPQSV59 Ürün Adı : İşlemeli Kesme Model Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Usta İşçilik Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Kesme Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 5 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- Tek..

70,90TL 55,00TL Vergiler Hariç: 46,61TL

Kemik İşlemeli Halkalı Kuka Tesbih

Stok Kodu :JLMRUY49 Ürün Adı :Kemik İşlemeli Halkalı Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Oval Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 8 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- Tekli Çeki..

99,90TL 79,90TL Vergiler Hariç: 67,71TL

Kemik İşlemeli Özel Tasarım Açık Kahve Kuka Tesbih

Stok Kodu : BGMQSTZ4 Ürün Adı : Kemik İşlemeli Özel Tasarım Açık Kahve Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Oval Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 8 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- ..

99,90TL 69,90TL Vergiler Hariç: 59,24TL

Kemik İşlemeli Özel Tasarım Koyu Kahve Kuka Tesbih

Stok Kodu : LPSTUX24 Ürün Adı : Kemik İşlemeli Özel Tasarım Koyu Kahve Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Oval Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 8 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- ..

99,90TL 69,90TL Vergiler Hariç: 59,24TL

Kesme Model Özel Kuka Tesbih

Stok Kodu : CNPWXY38 Ürün Adı : Kesme Model Özel Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Kesme Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 5 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- Tekli Çekim ..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Koyu Renk Kesme Model Kuka Tesbih

Stok Kodu : HQTV2358 Ürün Adı : Koyu Renk Kesme Model Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Kesme Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 5 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- Tekli Çe..

60,90TL 35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Oval Kesim Koyu Renk Model Kuka Tesbih

Stok Kodu : BCHJKU56 Ürün Adı : Oval Kesim Koyu Renk Model Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Oval Tane Boyu : 8 mm Tane Eni : 8 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- Tekl..

55,90TL 35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Oval Kesim Kuka Tesbih

Stok Kodu : kk10 Ürün Adı : Oval Kesim Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : 10 gr Tane Şekli : Arpa kesim Tane Boyu : 8 mm Tane Eni : 8 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : 20 cm Püskül Uzunluğu : 10 cm Toplam Uzunluk : 30 cm Tekli ..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Özel Tasarı 99 luk Kuka Namaz Tesbih

Stok Kodu : EKPX3578 Ürün Adı : Özel Tasarı 99 luk Kuka Namaz Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : 10 gr Tane Şekli : Arpa kesim Tane Boyu : 5 mm Tane Eni : 5 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : 33 cm Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- ..

150,90TL 99,90TL Vergiler Hariç: 84,66TL

Prinç Sarma İşlemeli Kuka Tesbih

Özellik Stok Kodu :KK2 Ürün Adı :PRİNÇ SARMA İŞLEMELİ KUKA TESBİH Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde :AĞAÇ Üretim Şekli :Atölye İşçiliği Tesbihin Toplam Ağırlığı :7.5 gr Tane Şekli :Oval Tane Boyu :6 mm Tane Eni :5 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) :18 cm Püskül Uzunluğu :10,5 cm Toplam Uzunluk :28,5 cm Tekli Çekim :Evet Çif..

99,90TL 75,00TL Vergiler Hariç: 63,56TL

Tesbihci Dede Özel İşçilikli Kuka Tesbih

Stok Kodu : kk8 Ürün Adı : Modalarda Özel İşçilikli Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : 10 gr Tane Şekli : Arpa kesim Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 6 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : 20 cm Püskül Uzunluğu : 10 cm Toplam Uzunluk : 30 cm ..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Tuğra Püsküllü Kuka Tesbih

Stok Kodu : kk5 Ürün Adı : Tuğra Püsküllü Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : 10 gr Tane Şekli : Arpa kesim Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 6 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : 20 cm Püskül Uzunluğu : 10 cm Toplam Uzunluk : 30 cm Tek..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Tuğralı Kuka Tesbih

Stok Kodu : kk11 Ürün Adı : Tuğralı Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : 10 gr Tane Şekli : Arpa kesim Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 6 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : 20 cm Püskül Uzunluğu : 10 cm Toplam Uzunluk : 30 cm Tekli Çek..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Usta İşi Kesme Model Kuka Tesbih

Stok Kodu : ABGKLNR9 Ürün Adı : Usta İşi Kesme Model Kuka Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde : Kuka Üretim Şekli : Normal Tesbih Ustasının İsmi : -- Tesbihin Toplam Ağırlığı : -- Tane Şekli : Kesme Tane Boyu : 9 mm Tane Eni : 5 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) : -- Püskül Uzunluğu : -- Toplam Uzunluk : -- Tekli Çek..

60,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Etiketler: Kuka Tesbihler
Kuka Tesbihler

Arpa kesim, sarmal kesim, gümüş işlemeli ve daha birçok kuka tesbih modelleri

Kuka tesbih modelleri sitemizde artık daha fazla! 

Değerli bir malzeme olması sebebiyle herkes orjinallik şüphesi ile yaklaşmakta ve kuka tesbih nasıl anlaşılır sorusu aklı kurcalamaktadır. Bu soru ile ilgilenmemek için Modalarda.com olarak sizlere birbirinden değerli birçok modeli orjinal ürün garantisiyle sizlere sunmaktayız.

En uygun fiyatlarla kuka tesbih modellerinden dilediğinizi tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Tesbihler arasında en fazla ilgi çekecek niteliklere sahip olan aksesuarlar arasında yer alan kuka teşbih modelleri; farklı farklı biçimlerde meydana getirilmiş ürünler olarak ön planda yer almaktadır. 

Kuka Tesbih Modelleri

Kuka teşbihler; farklı farklı işlemeler ile ön planda yer alan ve farklı renklerle de göze çarpacak şekilde oluşturulan modeller olarak kendini göstermektedir. Bu sebepten dolayı da oldukça fazla ilgi çekmekte ve herkesin kullanım alanında yer almaktadır. 

Kuka Tesbih Fiyatları

Fiyat konusunda geniş bir yelpaze ile karşımıza çıkan kuka teşbih modelleri; 24.99 TL’den başlayan fiyatlar ile alıcılarını bekleyerek; önemli bir yerde bulunacak aksesuarlar sıralamasında da ilk sıralarda yer almayı sürdürmektedir.