Kördiken Ağacı Tesbihler

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kördiken Ağacı Tesbihler

Kullanışlı Kördiken Ağacı Tesbih Modelleri

Akdeniz bölgesinde yetişen Kördiken ağacından üretilen bu tesbih modelleri oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir.  Kördiken ağacından yapılan bu tesbihler kullanıldıkça kızarması ve parlaması ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Kördiken Ağacından yapılan bu tesbihleri sitemizden kredi kartı ile sipariş verebilir ve kapıda ödeme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Kördiken ağacı baz alınarak meydana getirilen teşbih modelleri; farklı şekillerde yer alan boncuklarla ortaya atılmış aksesuarlar olarak ilgi çekici bir seviyede yer almaktadır.

Kördiken Ağacı Tesbih Modelleri

Farklı farklı şekillerden meydana getirilmiş olan kördiken ağacından ortaya çıkarılan tespih modelleri; farklı farklı tasarımları ile dikkat çekici farklı aksesuarların kullanımını sağlayacak biçimde yer almaktadır.

Kördiken Ağacı Tesbih Fiyatları

Zaman zaman indirimli halde görebileceğiniz kördiken ağacından meydana getirilmiş olan teşbih modelleri; 69.99 TL’den başlayan fiyatlar ile karşınıza çıkarak; alıcılarını bekliyor ve bu anlamda da fazlasıyla talep edilen aksesuarlar arasında önemli bir noktada kendini göstererek; ilgilerin yoğun olduğunu da gösterecek bir konumda ilerliyor.