Kaplan Gözü

Göster:
Sırala:

Kaplangözü Doğaltaş Tesbih

Şifalı Kaplangözü Doğaltaş Tesbih Tesbihçi Dede’den farklı bir tasarım daha! 8x8 mm tane ölçüsü ve özel püskül tasarım ile şık bir görünüme sahip , Şifalı Kaplangözü Doğaltaş Tesbih Koleksiyonuna yeni bir tasarım kazandırmak isteyenler için ideal modeller arasında yer alıyor. Birinci sınıf üretim Modalarda atölyelerinde birinci sınıf işçilik ve Kaplan Gözü Taşı'ndan imal edilen tesbih, Gümüş Kaplama Kamçıyla süslenerek daha parlak ve dikkat çekici bir hale getirildi. Uzun imamesi üz..

75,90TL 29,90TL Vergiler Hariç: 25,34TL

Kaplan Gözü

Kaplan Gözü

Kaplan gözü taşı kullanılarak birinci sınıf işleme ile üretilen kaplan gözü tesbih modelleri dayanıklı yapısı ve parlak görüntüsü ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Doğal taşların şifasından faydalanan ve son derece uygun fiyata satın alabileceğiniz bu tesbihleri incelemek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Turuncu ve siyah renklerinden meydana gelerek; güzel bir görüntü yakalaması anlamında da kendini gösteren kaplan gözü tesbih seçenekleri; bu bağlamda yeterlilik sağlayacak şekilde kendini gösterecektir.

Kaplan Gözü Tesbih Modelleri

Şifalı taşlardan bir tanesi olan ve nazardan koruduğuna inanılan kaplan gözü; tesbih modelleri arasında da yeterli ölçüde varlık göstermekle beraber; bu anlamda da farklı farklı biçimlerde aksesuarlar da kendini gösterecektir.

Kaplan Gözü Tesbih Fiyatları

Kaplan gözünden meydana getirilen tesbih modelleri, fiyat seçenekleri ile de farklı ölçütlerde kendini göstermektedir. 29.90 TL’den başlayacak olan söz konusu aksesuarlar; 79.90 TL’ye kadar var olmakla beraber; dikkat çekici tasarımlarla da ilgi çekici bir pozisyonda kendini göstermektedir.