Hayvansal Tesbihler

Göster:
Sırala:
Hayvansal Tesbihler

En Dayanıklı Hayvansal Tesbih Modelleri

Hayvanların kabukları veya boynuzları kullanılarak üretilen bu tesbih modelleri dayanıklılığı ve sağlamlığı ile tercih sebebi olabilmektedir. Hayvanların parçalarından yapılması nedeniyle değerli olan bu tesbihlerin koleksiyonluk özellikleri de bulunmaktadır. Bu yüzden pek çok tesbih sever hayvansal tesbihleri tercih etmektedirler.

Hayvanların kemik ya da boynuzlarının işlenmesi sonrasında meydana getirilen bir akseusuar olan hayvansal teşbihler; hem rahat kullanımı hem de şık görünümü noktasında ilgi çekecek bir unsur olarak kabul edilmektedir.

Hayvansal Tesbih Modelleri

Farklı hayvanların sert kısımlarının işlenmesi sonucunda farklı şekiller alması durumu sonrasında ortaya çıkan hayvansal tesbih aksesuarları; oldukça fazla beğenilen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Hayvansal Tesbih Fiyatları

Hayvansal tesbih fiyatları; her keseye uygun olacak şekilde gündeme gelmiş bir aksesuar olarak kendini göstermiştir. 60.00 TL’den 320.00 TL’ye varan ücretlerle karşınıza çıkacak olan ve hayvanın sert kısımlarından meydana getirilen tesbih modelleri; bu anlamda yeterli düzeyde kendini gösterebilecektir.