Gümüş Tesbihler

Göster:
Sırala:

925 Ayar Gümüş Tuğra Tesbih

Özellik Stok Kodu : Ürün Adı :925 Ayar Gümüş Tuğra Tesbih Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde :925 Ayar Gümüş Üretim Şekli :Döküm Tesbihin Toplam Ağırlığı :27.6 gr Tane Şekli :Küre Kesim Tane Boyu :7 mm Tane Eni :7 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) :14,5 cm Püskül Uzunluğu :4 cm Toplam Uzunluk :18,5 cm Tekli Çekim :Evet Çiftl..

275,90TL 225,00TL Vergiler Hariç: 190,68TL

Gümüş Tesbihler

En Gösterişli Gümüş Tesbih Modelleri

925 ayar gümüş kullanılarak yapılan gümüş tesbih modelleri gösterişli yapısı ve ağırlığı ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Her teşbihinde farklı farklı kesim kullanılan gümüş tesbihlerin en büyük özelliklerinden birisi de dayanıklı olmalarıdır. Oldukça şık olan gümüş tesbihleri sitemiz üzerinden havale veya kredi kartı yöntemlerini kullanarak satın alabilirsiniz.

Değerli bir madenden meydana getirilen aksesuarlardan bir tanesi olan teşbihler; bu anlamda yeterlilik sağlayacak bir unsur olmakla beraber; oldukça etkileyici görüntüsüyle de ilgi çekecek seviyede yer almaktadır.

Gümüş Tesbih Modelleri

Farklı farklı işlemlerle kendini gösteren 925 ayar gümüş tesbih modelleri; ilgi çekici bir aksesuar olarak kendini göstermekle beraber; her erkeğin edinmek istediği unsurlardan bir tanesi olarak da kabul görmektedir.

Gümüş Tesbih Fiyatları

Gösterişli yapısı ve ağırlığı ile dikkatleri üzerine çekecek bir aksesuar olan gümüş tesbih modelleri; fiyat konusunda da diğer modellere oranla daha yüksek meblağlarla alıcılarına ulaştırılıyor. 225.00 TL’den başlayan fiyatlarla gündeme gelen gümüş tesbih modelleri; büyük oranda ilgi görmeye de devam ediyor.