Gümüş Şahmeran

Göster:
Sırala:

Boncuk Gözlü Şahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : BoncukTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Mavi - Beyaz - Siyah   Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

55,90TL Vergiler Hariç: 47,37TL

Mix Sahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : Dogal taşTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Firuze  Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

56,90TL Vergiler Hariç: 48,22TL

Renkli Mix Şahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : Dogal TaşTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Renkli Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

56,90TL Vergiler Hariç: 48,22TL

Rose Damla Salkımlı Şahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : -Taş Şekli: -Taş Rengi: - Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

76,90TL Vergiler Hariç: 65,17TL

Siyah Taşlı Mix Şahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : Dogal TaşTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

56,90TL Vergiler Hariç: 48,22TL

Su Yolu Şahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

66,90TL Vergiler Hariç: 56,69TL

Yuvarlak Mineli Şahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi : MineTaş Şekli: Taş Rengi: Renkli   Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

87,90TL Vergiler Hariç: 74,49TL

Gümüş Şahmeran

En şık gümüş şahmeranlar

Çiçek şahmeran, çift yıldızlı şahmeran ya da lazer kesim şahmeran gibi birçok modele sahip olan bu birbirinden şık ve kullanışlı şahmeranlara sahip olmak istemez misiniz? Sitemizi ziyaret ederek bu en şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz.