Gümüş Bileklik

Göster:
Sırala:

Ay Motifli Esnek Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Çelik / 8 ayar altınTaş Cinsi : -Taş Şekli: -Taş Rengi: - Ürün Ölçüleri: Esnek Bileklik  Bilekliğin esnek olan kısımları çelik, üzerinde bulunan motif 8 ayar altındır.  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

96,90TL Vergiler Hariç: 82,12TL

Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: - Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri:Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

70,90TL Vergiler Hariç: 60,08TL

Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

91,90TL 79,14TL Vergiler Hariç: 67,07TL

Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: - Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

70,90TL Vergiler Hariç: 60,08TL

Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: YeşilÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

80,90TL Vergiler Hariç: 68,56TL

Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: KırmızıÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

70,90TL Vergiler Hariç: 60,08TL

Ayarlanabilir Fatma Ana Eli Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: OpalTaş Şekli: Dini TemaTaş Rengi: MaviÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

164,90TL Vergiler Hariç: 139,75TL

Ayarlanabilir Göz Bileklik

    Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Turkuaz Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: MaviÜrün Ölçüleri: - Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.    Turkuaz (Firuze) Taşı Hakkında: Firuze en eski süs taşlarından biridir. Doğada böbrek benzeri  yumrular halinde bulunmaktadır. İlk olarak dört asır önce kullanıldığı tahmin edilmektedir. Rengi gök mavisinden yeşile kadar değişir.Haçlı seferleri sırasında Fra..

160,90TL Vergiler Hariç: 136,36TL

Ayarlanabilir Gümüş Toplar Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: - Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

73,90TL Vergiler Hariç: 62,63TL

Ayarlanabilir İnci Figürlü Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: İnci Taş Şekli: -Taş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

133,90TL Vergiler Hariç: 113,47TL

Ayarlanabilir İncili Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: İnciTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

133,90TL Vergiler Hariç: 113,47TL

Ayarlanabilir Ok Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: - Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

62,90TL Vergiler Hariç: 53,31TL

Ayarlanabilir Oniks Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : OniksTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürün özel mekanizması sayesinde bileğe göre ayarlanabilir.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

71,90TL Vergiler Hariç: 60,93TL

Ayarlanabilir Pusula Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: - Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

159,90TL Vergiler Hariç: 135,51TL

Ayarlanabilir Sıra Çiçekler Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: ÇiçekTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

201,90TL Vergiler Hariç: 171,10TL

Ayarlanabilir Sıra Yıldızlar Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: YıldızTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

163,90TL Vergiler Hariç: 138,90TL

Ayarlanabilir Taş Şerit Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: SiyahÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

142,90TL Vergiler Hariç: 121,10TL

Ayarlanabilir Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: BagetTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

252,90TL Vergiler Hariç: 214,32TL

Ayarlanabilir Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

133,90TL Vergiler Hariç: 113,47TL

Ayarlanabilir Üçlü Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

304,90TL Vergiler Hariç: 258,39TL

Baget Taşlı Tria Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Rose Altın Kaplama Taş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: BagetTaş Rengi: BeyazÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

125,90TL Vergiler Hariç: 106,69TL

Barışı Simgeleyen Bileklik

Maden: 925 ayar gümüş Kaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürün uzunlugu 18.1 cm .Uzatma zinciri uzunlugu 2.2 cmÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasındanDünya üzerinde bilinen barışın simgesini temsil eder ...

80,90TL Vergiler Hariç: 68,56TL

Beyaz Taşlı Sonsuzluk Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürünün toplam zincir uzunluğu , 16.5 cm + 3 cm ayarlanabilir uzatma, toplam, 19.5 cm. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız...

58,90TL Vergiler Hariç: 49,92TL

Capraz Taşlı Renkli Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Rose Altın Kaplama , Oksit Taş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: RenkliAçıklama: Ayarlanabilir zincir uzunluguna sahiptir.Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

126,90TL Vergiler Hariç: 107,54TL

Çift Sıra Taşlı Yarım Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Rose Altın Kaplama , Oksit Taş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: BeyazAçıklama: Ayarlanabilir zincir uzunluguna sahiptir.Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

148,90TL Vergiler Hariç: 126,19TL

Çok Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama:  Rose Kaplama Taş Cinsi:  Zırcon, Taş Şekli:  YuvarlakTaş Rengi: Beyaz Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

273,90TL Vergiler Hariç: 232,12TL

Esnek Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

86,90TL Vergiler Hariç: 73,64TL

Esnek Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Sarı Rodaj KaplamaTaş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

86,90TL Vergiler Hariç: 73,64TL

Esneyebilen Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

133,90TL Vergiler Hariç: 113,47TL

Esneyebilen Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

133,90TL Vergiler Hariç: 113,47TL

Fatma Ana Eli Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi : SedefTaş Şekli: ElTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürün özel ayarlanabilir mekanizması ile her bilek için uygundur.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

144,90TL Vergiler Hariç: 122,80TL

Fatma Ana Figürlü Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: SarıÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

80,90TL Vergiler Hariç: 68,56TL

İki Balonlu Rose Araba Kolye

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose KaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Beyaz - Lacivert - Kırmızı Ürün Ölçüleri: Ürünün zincir uzunluğu, 40 cm + 5 cm.  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınını..

64,90TL Vergiler Hariç: 55,00TL

İtalyan Favori Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose KaplamaTaş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -NOT: Bilege göre ayarlanabilir zincir uzatması mevcuttur .  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınını  ..

71,90TL Vergiler Hariç: 60,93TL

İtalyan Favori Bileklik 1

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose, Gümüş , Altın KaplamaTaş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -NOT: Bilege göre ayarlanabilir zincir uzatması mevcuttur .  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınını  ..

71,90TL Vergiler Hariç: 60,93TL

İtalyan Favori Bileklik 2

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -NOT: Bilege göre ayarlanabilir zincir uzatması mevcuttur .  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınını  ..

71,90TL Vergiler Hariç: 60,93TL

Kalp Figürlü Taşlı Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi : SedefTaş Şekli: KalpTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürün özel ayarlanabilir mekanizması ile her bilek için uygundur.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

196,90TL Vergiler Hariç: 166,86TL

Kalp Motifli Esnek Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama:Altın KaplamaTaş Cinsi : Taş Şekli: Taş Rengi: Ürün Ölçüleri: Ürünün zincir uzunluğu, 18 cm / Esnel Bileklik  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

96,90TL Vergiler Hariç: 82,12TL

Kalpli Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi:  Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürünün toplam uzunluğu, 19 cm. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız...

58,90TL Vergiler Hariç: 49,92TL

Kare Figürlü Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: KırmızıÜrün Ölçüleri: Ürün uzunlugu 18.1 cm .Uzatma zinciri uzunlugu 2.2 cmÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından?..

80,90TL Vergiler Hariç: 68,56TL

Kare Motifli Esnek Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Çelik / 8 ayar altınTaş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: - Ürün Ölçüleri: Esnek Bileklik   Bilekliğin esnek olan kısımları çelik, üzerinde bulunan motif 8 ayar altındır. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

96,90TL Vergiler Hariç: 82,12TL

Kristal Kesim Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose KaplamaTaş Cinsi: Sedef Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Beyaz - Lacivert NOT: Bilege göre ayarlanabilir zincir uzatması mevcuttur .  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınını  ..

84,90TL Vergiler Hariç: 71,95TL

Nazar Boncuk Detaylı Yuvarlak Mineli Şahmeran

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : MineTaş Şekli: Taş Rengi: Renkli   Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

87,90TL Vergiler Hariç: 74,49TL

Nazar Boncuklu Kelebek Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah - Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürünün uzunluğu, 17 cm + 2.5 cm ayarlanabilir uzunluk. Ürünün toplam uzunluğu, 19.5 cm.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

85,90TL Vergiler Hariç: 72,80TL

Opal Taşlı Zarif Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : Opal (Doğal taş) - ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Mavi (opal) - Beyaz- Siyah Ürün Ölçüleri: Ürün özel tasarımı sayesinde bileğe göre ayarlanabilir.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

94,90TL Vergiler Hariç: 80,42TL

Plaka Kalp Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: - Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ürün Ölçüleri: Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

60,90TL Vergiler Hariç: 51,61TL

Salkım Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: BagetTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: Ürünün uzunluğu, 2 cm.Ürün üzerinde çok sayıda ve farklı renklerde taş bulunmaktadır. Ürün üzerindeki taşlar tek tek el işçiliği ile işlendiği için taş renklerinin yerleri görsele göre %5 farklılık gösterebilir.Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

Salkım Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Siyah RodajTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: KarışıkÜrün Ölçüleri: Ürünün uzunluğu, 2 cm.Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

66,90TL Vergiler Hariç: 56,69TL

Salkım Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: SiyahÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

Sarı İpli Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürün asansörlü , isteğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız...

78,90TL Vergiler Hariç: 66,86TL

Sıra Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüş Kaplama: Rose altın kaplama Taş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: Yuvarlak Taş Rengi: Beyaz   Ürün Ölçüleri: Ürünün uzunluğu, 22 cm.     Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.  ..

60,90TL Vergiler Hariç: 51,61TL

Siyah Taşlı Fatma Ana Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: Yuvarlak Taş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürünün uzunluğu, 16.3 cm. Uzatma zincir uzunlugu 2.2 cm Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasında..

60,90TL Vergiler Hariç: 51,61TL

Sonsuzluk Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah - Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürünün toplam uzunluğu, 19.7 cm.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

96,90TL Vergiler Hariç: 82,12TL

Taşlı Sonsuzluk Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürünün toplam zincir uzunluğu , 16,5 cm + 3 cm Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız...

58,90TL Vergiler Hariç: 49,92TL

Taşlı Tria Choker Bileklik

Maden: 925 ayar gümüş Kaplama: Rose altın kaplama Taş Cinsi : Zırkon Taş Şekli: Yuvarlak Taş Rengi: Beyaz   Ürün Ölçüleri: Ürün uzunluğu, 36 cm. Ürün üzerinde bulunan gümüş parça uzunluğu, 3.1 cm.   Ürün Maddesi: Kadife Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

106,90TL Vergiler Hariç: 90,59TL

Toplu Balık Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürün özel ayarlanabilir mekanizması sayesinde bileğe göre kolaylıkla ayarlanabilir.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

101,90TL 75,90TL Vergiler Hariç: 64,32TL

Toplu Denizatı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi : ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Beyaz - Mavi Ürün Ölçüleri: Ürün özel ayarlanabilir mekanizması sayesinde bileğe göre kolaylıkla ayarlanabilir.   Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

122,90TL Vergiler Hariç: 104,15TL

Turkuaz Taşlı Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: TurkuazTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: MaviÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Turkuaz (Firuze) Taşı Hakkında: Firuze en eski süs taşlarından biridir. Doğada böbrek benzeri  yumrular halinde bulunmaktadır.İlk olarak dört asır önce kullanıldığı tahmin edilmektedir.Rengi gök mavisinden yeşile kadar değişir.Haçlı seferleri sırasında Fransızlar tarafından Türklerde..

161,90TL Vergiler Hariç: 137,20TL

Turkuaz Taşlı Ayarlanabilir Bileklik

Maden: 925 Ayar GümüşTaş: Turkuaz Bu bileklik 1. kalite turkuaz taşlıdır. Ayarlanabilir özel silikonlu mekanizması sayesinde her bilek için uygundur. Bileğe göre ayarlandıktan sonra fazlalık olan sallantılı kısım hoş bir görünüm verir. Turkuaz (Firuze) Taşı Hakkında: Firuze en eski süs taşlarından biridir. Doğada böbrek benzeri  yumrular halinde bulunmaktadır.İlk olarak dört asır önce kullanıldığı tahmin edilmektedir.Rengi gök mavisinden yeşile kadar değişir.Haçlı seferleri sırasında Fransızlar ..

138,90TL Vergiler Hariç: 117,71TL

Turkuaz Taşlı Ayarlanabilir Göz Bileklik

 Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: TurkuazTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: MaviÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Turkuaz (Firuze) Taşı Hakkında: Firuze en eski süs taşlarından biridir. Doğada böbrek benzeri  yumrular halinde bulunmaktadır.İlk olarak dört asır önce kullanıldığı tahmin edilmektedir.Rengi gök mavisinden yeşile kadar değişir.Haçlı seferleri sırasında Fransızlar ta..

160,90TL Vergiler Hariç: 136,36TL

Turkuaz Taşlı Ayarlanabilir Göz Bileklik

 Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: TurkuazTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: MaviÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ,Turkuaz (Firuze) Taşı Hakkında: Firuze en eski süs taşlarından biridir. Doğada böbrek benzeri  yumrular halinde bulunmaktadır.İlk olarak dört asır önce kullanıldığı tahmin edilmektedir.Rengi gök mavisinden yeşile kadar değişir.Haçlı seferleri sırasında Fransızlar t..

138,90TL Vergiler Hariç: 117,71TL

Turkuaz Taşlı Ayarlanabilir Yuvarlak Bileklik

 Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: TurkuazTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: MaviÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Turkuaz (Firuze) Taşı Hakkında: Firuze en eski süs taşlarından biridir. Doğada böbrek benzeri  yumrular halinde bulunmaktadır.İlk olarak dört asır önce kullanıldığı tahmin edilmektedir.Rengi gök mavisinden yeşile kadar değişir.Haçlı seferleri sırasında Fransızlar ta..

141,90TL Vergiler Hariç: 120,25TL

Turuncu İpli Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürün asansörlü , isteğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız...

78,90TL Vergiler Hariç: 66,86TL

Üçlü Göz Bileklik - Büyük

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: - Taş Şekli: YuvarlakÜrün Ölçüleri: Ürünün uzunluğu, 20 cm.Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

188,90TL Vergiler Hariç: 160,08TL

Üçlü Göz Bileklik - Küçük

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: - Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: -Ürün Ölçüleri: Ürünün uzunluğu, 2 cm.Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

135,90TL Vergiler Hariç: 115,17TL

Üçlü Sedefli Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Taş Cinsi:  Zırcon, Sedef Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: -.Beyaz , SedefÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

203,90TL Vergiler Hariç: 172,80TL

Yeni Çapa Figürlü Şık Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: MaviÜrün Ölçüleri: Ürün uzunlugu 18.1 cm .Uzatma zinciri uzunlugu 2.2 cmÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından??..

80,90TL Vergiler Hariç: 68,56TL

Yeşil İpli Taşlı Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Siyah Ürün Ölçüleri: Ürün asansörlü , isteğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız...

78,90TL Vergiler Hariç: 66,86TL

Yıldız Figürlü Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: Zirkon Taş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Mor Ürün Ölçüleri: Ürün uzunlugu 18.1 cm .Uzatma zinciri uzunlugu 2.2 cmÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından?..

80,90TL Vergiler Hariç: 68,56TL

Yıldız Motifli Esnek Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Çelik / 8 ayar altınTaş Cinsi: - Taş Şekli: -Taş Rengi: - Ürün Ölçüleri: Esnek Bileklik  Bilekliğin esnek olan kısımları çelik, üzerinde bulunan motif 8 ayar altındır.  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

96,90TL Vergiler Hariç: 82,12TL

Yuvarlak Göz Bileklik

Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: BeyazÜrün Ölçüleri: -Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. ..

150,90TL Vergiler Hariç: 127,88TL

Gümüş Bileklik

En şık bileklik modelleri

925 ayar gümüşten oluşan bileklik modelleri ile girdiğiniz her ortama ışığınızı da yanınızda götüreceksiniz. Her bayanın imrenerek bakacağı modellerden oluşan ürünlerden birisine sahip olmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Asansörlü bilekliklerinde sağlayacağı kolaylıklarla her bayanın en rahat bir biçimde kullanımı amaçlanmıştır.