Fosilli Kehribar

Göster:
Sırala:

Ağaç Fosilli Özel Tasarım Toz Kehribar Tesbih

Ağaç Fosilli Özel Tasarım Toz Kehribar Tesbih   Toz Sıkma Kehribar Tesbihler, kehribarın farklı malzemeler ile bütünleşmesinin sağlanarak yeni bir form kazanması ile meydana gelmektedir. Bu tesbihler Osmanlı Devleti döneminde oldukça fazla talep gören tespihler olarak dikkat çekmektedir. Sıkma kehribar tespihler tarihin eski zamanlarından itibaren kişilerin en çok talep ettiği tesbihler arasında yer alırken, günümüzde de aynı talep devam etmektedir. Toz Kehribar; Sıkma Kehribarın Atölyelerde i..

64,90TL 45,00TL Vergiler Hariç: 38,14TL

Arpa Kesim Karınca Fosilli Toz Damla Kehribar Tesbih

Arpa Kesim Fosilli Toz Damla Kehribar Tesbih 10x14 mm.Tane Ölçüsü Gümüş Kaplama Püskül     GEREK KOLEKSİYONLUK GEREKSE GÜNLÜK ÇEKİME UYGUN BİR TESBİHTİR. MÜKEMMEL BİR KESİM VE İŞÇİLİĞE SAHİPTİR...

169,90TL 70,00TL Vergiler Hariç: 59,32TL

Karınca Fosilli Toz Sıkma Kehribar

Fosilli Toz Sıkma Kehribar Tesbih 10 mm.Tane Ölçüsü Gümüş Kaplama Püskül     GEREK KOLEKSİYONLUK GEREKSE GÜNLÜK ÇEKİME UYGUN BİR TESBİHTİR. MÜKEMMEL BİR KESİM VE İŞÇİLİĞE SAHİPTİR...

149,90TL 80,00TL Vergiler Hariç: 67,80TL

Fosilli Kehribar

Ağaç fosilli, karınca fosilli veya böcek fosilli kehribar tesbih modelleri

Fosilli Kehribar Tesbihler,  kehribar tesbih modelleri  arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Gerek ucuz kehribar tesbihler arasında olması, gerekse içerisinde fosil barındırması bu modellerin cazibesini arttırmaktadır.

Fosilli kehribar tesbih fiyatları hakkında aklınızda bir soru işareti olursa, en uygun fiyatlarla hemen satın almak için ürünlerimize göz atın!

Ucuz ve içerisinde yer alan fosillerle oldukça ilgi çeken bir aksesuar olan fosilli kehribar tesbih seçenekleri; yaygın bir biçimde kullanılan unsurlar arasında boy göstermektedir. 

Fosilli Kehribar Tesbih Modelleri

Damla, sıkma ve toz biçiminde kendini gösteren kehribarların; bu bağlamda ağaç gibi fosilleri içerisinde barındırmasından ve işlemleri ile de ön plana gelmesinden dolayı; farklı tasarımlarla biçimlendirilmiş bir aksesuar olarak kendini göstererek; ilgi çeken bir unsur olmuştur.

Fosilli Kehribar Tesbih Fiyatları

İşlemeli ve fosilli seçeneklerle kendini gösteren kehribar tesbih seçenekleri; 45.00 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekleyerek; kullanışlı bir aksesuar olduğundan dolayı da fazlasıyla ilgi çekecek bir unsur olmayı sürdürmeye devam ediyor.