Diesel

Göster:
Sırala:

Diesel DZ1617 Erkek Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Deri Kayış 10 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

739,90TL Vergiler Hariç: 627,03TL

Diesel DZ4203 Erkek Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Çelik Kayış 10 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

949,90TL Vergiler Hariç: 805,00TL

Diesel

Diesel

Diesell saat modelleri ile hayatınızın her anında şıklığın ve asilliği bir arada yaşama imkânına sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kolayca sahip olabileceğiniz bu ürünlere kredi kartına 9 taksit imkânını da sağlamaktadır. Sizlerde bu şık saatlerden birisine sahip olmak isterseniz site üzerinden detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.


Erkek ya da kadınların saat taleplerini karşılama anlamında farklı farklı tasarımlara yer veren Diesel; bu anlamda fazlasıyla tercih edilerek yaygın bir biçimde kullanılan aksesuarlar noktasında da kendini göstermektedir.

 Diesel Saat Modelleri

Diesel saat modelleri, kullanıcıların zevklerine uygun bir biçimde tasarlanmış ve bu anlamda da önemli taleplerle de karşı karşıya kalmıştır. Değişik kordon ve kasa çeşitleri ile varlık gösteren söz konusu modeller; bu anlamda da her insanın tercih edebileceği aksesuarlara da kataloglarında yer vermiştir.

Diesel Saat Tasarımları

Görünüş açısından önemli ölçüde katkı sağlayacak olan Diesel saat modelleri, tasarım konusunda da mükemmel düzeyde seyrederek; insanların bileklerine yakışacak bir seviyede yer almaktadır.