Diesel Erkek Saatleri

Göster:
Sırala:

Diesel DZ1617 Erkek Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Deri Kayış 10 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

739,90TL Vergiler Hariç: 627,03TL

Diesel DZ4203 Erkek Kol Saati

~ UYGUN FİYAT, SAMİMİ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİLER ~ Japon Quartz Makine Çelik Kasa Çelik Kayış 10 ATM Su Geçirmezlik 2 Yıl Garantili Orijinal Kutu ~ Ödemesi Saat 4'ten Önce Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir. ~ Ürünlerimiz Garanti Belgesi ve Faturası ile Birlikte Orijinal Kutusunda Gönderilmektedir. ..

949,90TL Vergiler Hariç: 805,00TL

Diesel Erkek Saatleri

Diesel Erkek Saatleri

Beylerin şıklığına şıklık katacak olan Diesel saat markası ile girmiş oldukları her mekânda dikkat çekmeyi başaran bir kol saati olacaktır. Hem tarzını hem de şıklığı bir arada yaşamak isteyen beyler sitemiz üzerinden detaylı bir inceleme yaparak kendilerine en uygun modeli bulabiliriler.


Erkeklerin de kullanabileceği saat tasarımlarına yer veren Diesel; bu aşamada değişik türde varlık gösteren unsurları kullanıcılarına sağlayarak, taleplerini karşılama noktasında kendini göstermektedir.

Diesel Erkek Saat Modelleri

Her zevkten erkeğe hitap etme amacı ile ortaya konulduğu görülebilen Diesel erkek saat modelleri, deri ya da metal materyaller ile ortaya çıkarılarak; saat kullanıcılarının ilgisini çekecek bir konumda kendini göstermektedir.

Diesel Erkek Saatlerin Kombinlerdeki Yeri

Klasik ya da spor giyimi tercih eden erkeklere yönelen Diesel, erkeklerin daha etkili bir görüntü çizmeyi amaçladıkları durumlarda saatleri de tercih ettiklerini bildiğinden dolayı; ilgi çekici türde yer alan saat tasarımlarını meydana getirerek; kombinlerde etkin bir rol oynamalarını sağlamıştır.