Boynuz Tesbih

Göster:
Sırala:
Etiketler: Boynuz Tesbih
Boynuz Tesbih

En Farklı Boynuz Tesbih Modelleri

Çeşitli hayvanların boynuzları kullanılarak üretilen boynuz tesbih modelleri oldukça değerlidir. Daha çok koleksiyonluk özelliği bulunan bu aksesuarları tesbih seven kişiler sıklıkla tercih etmekte ve satın almaktadırlar. Siz de bu özel tesbihleri satın almak veya incelemek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Koç, deve ve bufalo gibi hayvanların kemik ya da boynuzlarından meydana getirilen tesbih modelleri; büyük beğeni toplayan aksesuarlar olarak kendini göstermektedir.

Boynuz Tesbih Modeller

Farklı farklı şekillerde tasarlanarak; değişik geometrik şekillerden meydana getirilen boynuzlar; tesbih halinde aksesuar olarak adlandırılmaktadır. Bunun yanında da değişik işlemelere yer verilerek boynuz tesbih modelleri geniş kapsamda alıcılarını beklemektedir.

Boynuz Tesbih Fiyatları

Boynuz tesbih modelleri, 60.00 TL’den başlayan fiyatlarla kendini göstermekle beraber; 200.00 TL’ye kadar çıkabilen bir aksesuar olarak var olmaktadır. Farklı farklı kalitelerde ve görüntülerde yer alan bu aksesuarların her biri tercih edilebilecek bir seviyede varlık göstermekle beraber; tercih edilen modeller arasında da yer almaktadır.