Bileklik

Göster:
Sırala:

Kiremit Renk Yıldızlı Çelik Kaplama Detaylı Erkek Bileklik

Kiremit Renk Yıldızlı Çelik Kaplama Erkek Bileklik İle Yeni ModaRenkli bileklik kullanımı birçok erkeğin siyah rengin ciddiyetinden kurtulabilmek adına sahip olmak istedikleri bilekliklerde büyük bir alternatif olmuştur. Her rengin kendine özgü bir anlam ifade ettiğini düşünecek olursak kiremit rengi olan bu bileklik hayatımızın her anına yoldaşlık arkadaşlık edebilecek kapasiteye sahip olan bir ton olmasından dolayı, diğer renklere ve modellere oranla daha yoğun bir talep ile karşı karşıya kalm..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

Mavi Silikon Kordonlu Çelik Tasarımlı Erkek Bileklik

Yeni Sezon Mavi Silikon Çelik Bileklik  Erkeklerin birçoğu saat ve benzeri aksesuar kullanımından büyük bir zevk duymaktadırlar. Saatlerin yanında ya da yalnız olarak ta kullanımı gerçekleştirilen bileklik modelleri erkeklerin her ortamda şıklığına şıklık katmayı başarırken diğer taraftan da bayanlara karşı ayrı bir çekicilik hissi uyandırabilmektedir. Bileklik kullanımı hemen hemen her yaştan erkeğin dikkatini çekmesinden dolayı her yaşa uygunluk gösteren modelleri ile ..

12,90TL Vergiler Hariç: 10,93TL

Siyah Deri Kordonlu Çelik Üzeri Kuru Kafa Figürlü Erkek Bileklik

Erkek Bileklik Modellerinde Kuru Kafa RüzgarıGünümüzde birçok üründe kullanımı gerçekleştirilmekte olan kuru kafa figürü erkek bileklik modellerinde de yerini almayı başarmıştır. Erkeklerin yüzük, t-shirt, şapka ya da pantolonlarında yer vermiş olduğu kuru kafa figürü bilekte de yer alması ile büyük bir talep gören bu bileklik modeli siyah deri kordonla birleşince bir tasarım harikası haline gelmiştir. Kuru Kafa Figürlü Erkek BileklikKuru kafanın etkileyici özelliğinin bayanlar üzerindeki etkisi..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

Siyah Deri Kordonlu Üzeri Çelik Figürlü Erkek Bileklik

Yepyeni Siyah Deri Erkek Bileklik Modeli DahaSiyah deri kordonlu üzeri çelik figürlü erkek bileklik ile ağır bir duruş ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Erkeklerin bayanlar kadar aksesuara sahip olmadığı dönemlerin gerisinde kaldığımızı hepimiz görebilmekteyiz. Erkeklerin de bileklik kullanımları ile şık bir duruş sergileyebilmesi hem bayanların hem de erkeklerin büyük anlamda hayatlarını kolaylaştırma yoluna girebilmiş olmaktadır. Siyah deri kordona sahip olan bu erkek bileklik ile şık bir..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

Siyah Kordonlu Çelik Kemer Formlu Erkek Bileklik

Erkek Bileklikte Değişmeyen TrendBir erkeğin ihtiyaç duymuş olduğu aksesuarlardan ilk akla gelenler kravat iğnesi, saat, koldüğmesi en çok tercih edilen ihtiyaçları arasında yer alanlardan sayılmaktadır.Aslına bakılırsa bir erkeğin kendisini daha şık hissedebilmesi için gerekli entemel aksesuarlardan bir tanesi de erkek bilekliklerdir. Bir erkeğin bileğindegörmekten zevk duyduğu bileklikler hem şıklığa şıklık katmayı başarabilirkendiğer taraftan da estetik bir görüntü verebilmeyi amaçlamaktadır...

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

Turuncu Deri Kordonlu Üzeri Demir Tasarım Erkek Bileklik

Turuncu Deri Kordonlu Üzeri Demir Tasarım Erkek Bileklik ile her kombine uygun renk ve modeli şimdi sizlerle tarzınızı daha kolay yansıtabilirsiniz Toplam Adet : 12 Adet..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

Etiketler: Bileklik
Bileklik

Erkek bileklik modelleri

Erkelerin de spor kıyafetlerinin üzerinde yoğun bir şekilde kullandıkları aksesuarlardan birisi de bilekliklerdir. Birbirinden şık ve birbirinden güzel bu bileklikler siz beylerin de günlük yaşantılarında kullanmaktan zevk duyacağınız ürünlerdir. Bu muhteşem ürünleri daha detaylı incelemek isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.